Eaglet 620mm EPP hydroplán ARF

Editovat/smazat/topovat »

Eaglet 620mm EPP hydroplán ARF

Cena:2 999 Kč
Datum vložení:05.04.2024 10:08
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jitka Jelínková
Telefon:607124151

Odpovědět na inzerát »

Prodám úplně nový model, v originál krabici, nepoužitý ARF set hydroplánu se střídavým elektromotorem, servy a regulátorem. Eaglet s konstrukcí z takřka nezničitelného pěnového polypropylenu (EPP); poháněný střídavým motorem je ideální pro poletování na paloučku nebo rybníčku hned za humny. Můžete s ním létat na suchu – se startem z ruky a přistáním do trávy, stejně jako „operovat“ z vhodné vodní plochy. Tenhle stabilní a přitom hezky svižný (pokud chcete) a snadno ovladatelný malý létací člun vás jen tak neomrzí! Eaglet je vhodný pro piloty, kteří již spolehlivě zvládli základní pilotáž a mají dobré a bystré oko nezbytné pto létání s malými modely. Kompaktní konstrukce z odolného pěnového materiálu a motor s vrtulí na pylonu samozřejmě pomáhají omezit následky havárií a tvrdých přistání, jimž se při rekreačním „divočení“ málokdo vyhne. Trup modelu, křídlo i ocasní plochy jsou vylisovány z extrudovaného polypropylenu (EPP), pěnové hmoty vyznačující se vysokou odolností při nízké hmotnosti. Na pylonu nad trupem je uložen střídavý motor se vrtulí na gumičkovém unašeči - tak jak se sluší na létací člun. V trupu je již nainstalován 8 A regulátor otáček a dvě serva pro směrovku a výškovku, třetí servo pro křidélka je uloženo v křídle. Všechna kormidla jsou ovládána drátovými táhly s plastovými vidličkami. Jednodílné křídlo má profil s rovnou spodní stranou; je zakončeno elegantními winglety, které fungují jako vyrovnávací plováky. Odnímatelný kryt kabiny poskytuje snadný přístup k prostoru pro akumulátory a přijímač. Pro ovládání modelu budete potřebovat čtyřkanálovou RC soupravu. Pro napájení budete potřebovat dvoučlánkový Li-poly akumulátor 7,4 V 400-500 mAh opatřený nabíjecím konektorem JST-BEC. ARF set obsahuje: hotový model s osazeným střídavým motorem, regulátorem a servy, náhradní vrtuli a návod. Rozpětí [mm] 620 Délka [mm] 538 Hmotnost [g] 145 Plošné zatížení [g/dm2] 22.5 Ovládané funkce S,V,K,M Stavební náročnost S0 Náročnost pilotáže P2 Doporučený pohon a RC vybavení: Motor *CD2208 Regulátor *8A Akumulátor RAY G3 7,4 V 450 mAh Vrtule (listy) *4,5x3“ Serva *3x 2,5g pikoservo RC souprava 4-kanálová *) Součást ARF setu

Galerie k inzerátu - Eaglet 620mm EPP hydroplán ARF

Odpovědět na inzerát Eaglet 620mm EPP hydroplán ARF

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.