Snail kit

Editovat/smazat/topovat »

Snail kit

Cena:1 300 Kč
Datum vložení:02.12.2019 13:56
Okres:Hodonín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Lukáš
Telefon:0911153977

Odpovědět na inzerát »

Stavebnica modelu Snail je určená na zlepšenie si modelárskych zručností a to v každej vekovej kategórii a to vďaka svojmu návodu a tiež šťasne strávené chvíle pri stavaní tíchto stavebníc. Firma first fly ktorá túto stavebnicu predáva poskytuje kompletné poradenstvo 24hodín 7 dní v týždni a to buď na e maile alebo na ich facebookovej stránke. Vhodný darček na Vianoce pre deti. Manual posielame na e mail v elektronickej podobe.

Galerie k inzerátu - Snail kit

Odpovědět na inzerát Snail kit

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK