SLEVA - Funcub XL včetně osvětlení a tažného háčku

Editovat/smazat/topovat »

SLEVA - Funcub XL včetně osvětlení a tažného háčku

Cena:4 200 Kč
Datum vložení:11.05.2022 10:21
Kontaktní údaje: 
Jméno:Vláďa V.
Telefon:724268834

Odpovědět na inzerát »

Prodám Funcub XL dovybavený tažným háčkem a MPX LED Power MultiLIGHT sadou pro osvětlení, umístěnou v "pumovnici". Pumovnice ovládaná na servo. sleva na 4200 nebo nabídněte. Model je opraven po havárii, má úplně nový motor (originál Permax) a trojlistou dřevěnou vrtuli. 6S napájení. Skvělý pracant, tahoun a zlepšovatel nálady i ve večerních hodinách díky osvětlení. Oprava přední části viz foto. Jedno servo klapky je "v podezření", možná vyměnit. V případě zájmu za 500 nechám ve výbavě i přijímač FrSKY S se stabilizací. Osobní předání Plzeň a okolí, Praha, případně občas blízké okolí Karlových Varů a Perninku. Důvod - po likvidaci našeho "letiště" delší dobu nevyužitý.

Galerie k inzerátu - SLEVA - Funcub XL včetně osvětlení a tažného háčku

Odpovědět na inzerát SLEVA - Funcub XL včetně osvětlení a tažného háčku

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK