Skyhunter , komplet vč autopilota, gimbalu

Editovat/smazat/topovat »

Skyhunter , komplet vč autopilota, gimbalu

Cena:8 500 Kč
Datum vložení:06.06.2020 17:14
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ladislav Sibera
Telefon:605212536

Odpovědět na inzerát »

Prodám kompletní model Skyhunter 1800 včetně všeho příslušenství pro FVP létání a natáčení leteckých záběrů. Model rozpětí 1,8 m. Velký prostor v trupu na baterie pro dlouhé lety. S modelem je prodán autopilot, motor, sklopná vrtule, regulátor, 4 serva, vysílač videosignálu, kamera Foxeer pro řízení modelu. Kamera je instalovaná na servu pro pohyb pohledu dle potřeby pilota. Instalovaný Autopilot Feiyu FY 41 AP Lite, včetně GPS modulu, OSD dislej se všemi letovými údaji, sonda rychlostní (Pitotka) pro vzdušnou rychlost. Gimbal FeiyuTech mini 3d určený hlavně pro letadla, 3 režimy stabilizace ovládané za letu, možnost ovládání polohy kamery za letu pilotem. Je vhodný i na létání 2 osoby FPV. Jeden pilot a druhý kameraman. Přenos videa od kamery na gimbalu za letu je možný. Model vybaven kvalitním autopilotem. Režim automatického návratu a kroužení nad místem startu v případě ztráty RC signálu nebo po přepnutí pilotem. Je možné i programovat automatické navigační trasy. Stabilizace autopilota má 3 stupně od základní po Akro. Na fotografiích je i kamera GoPro a není součástí ceny prodeje, pouze za příplatek 1100,-Kč. Model je zalétnutý a v případě vážného zájmu vše předvedu v letu.

Galerie k inzerátu - Skyhunter , komplet vč autopilota, gimbalu

Odpovědět na inzerát Skyhunter , komplet vč autopilota, gimbalu

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK