Sky Surfer X8 - RTF

Editovat/smazat/topovat »

Sky Surfer X8 - RTF

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:18.10.2020 11:15
Kontaktní údaje: 
Jméno:Lukáš
Telefon:605561001

Odpovědět na inzerát »

Prodám model motorové větroně Sky Surfer X8 - RTF o rozpětí 1400mm. Model vhodný pro začátečníky. Set obsahuje trup s nainstalovaným střídavým (brushless) motorem, regulátorem 20A a mikroservy, křídlo s nainstalovanými servy, uhlíková spojka křídel, výškovka, směrovka, 4kanálový 2,4GHz RC vysílač v modu 1 (plyn vpravo), 6kanálový přijímač, třílistá vrtule, drobné příslušenství - náhradní díly, 12V nabíječ pohonného akumulátoru LK-1008A s nabíjecím kabelem, český návod. Letadlo nemá mnoho nalétáno. Stačí doplnit pohonný akumulátor LiPoly 3s - 11,1V a jít létat.

Galerie k inzerátu - Sky Surfer X8 - RTF

Odpovědět na inzerát Sky Surfer X8 - RTF

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK