Set pro začátečníka.

Editovat/smazat/topovat »

Set pro začátečníka.

Cena:3 300 Kč
Datum vložení:30.08.2020 08:55
Okres:Benešov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michael Kolb
Telefon:725 338 322

Odpovědět na inzerát »

Prodám sestavu vhodnou pro začínajícího modeláře. Komplet se stává z plně vybaveného modelu elekrtovětroně BETA 1400 osazenou přijímačem Hitec Minima 6S. Dále vysílač Hitec Optic 6 a programátor HPP-22. Vše plně funkční. Do modelu stačí vložit vlastní baterii a létáte. Model má běžné známky používání a nikdy nebyl havarován. Létáno jednu sezónu. Vysílač je v perfektním stavu a jsou v něm nové baterie Enelop 2000Mah. Spectra aktualizována na poslední verzi firmware. Preferuji pouze osobní předání v místě mého bydliště. Prodám jen jako komplet.

Galerie k inzerátu - Set pro začátečníka.

Odpovědět na inzerát Set pro začátečníka.

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK