RC letadlo Horizon Hobby Sportsman S+ 1,4m

Editovat/smazat/topovat »

RC letadlo Horizon Hobby Sportsman S+ 1,4m

Cena:4 500 Kč
Datum vložení:02.09.2023 23:28
Okres:Náchod
Kontaktní údaje: 
Jméno:Lukáš Vik
Telefon:775200126

Odpovědět na inzerát »

Prodám používané letadlo Horizon Hobby Sportsman S+ 1,4m. Letadlo je používané a má opravované hlavní křídlo a zadní výškovku. K letadlo ale nechám nové díly - hlavní křídlo, zadní výškovku, podvozek s malými koly (jeden podvozek používaný, druhý nový), dvě náhradní vrtule, táhla, vzpěry křídel,... K letadlu v ceně i dva akumulátory 1300mAh (jeden je tedy už bohužel trochu nafouknutý), nabíječku do auta + zdroj 230V/12A. K letadlu mám i originální krabici, ale nevím, jak by se dalo letadlo zaslat, když k němu mám i náhradní křídlo (muselo by se ke krabici nějak přiložit, ale asi by to bylo reálné.

Galerie k inzerátu - RC letadlo Horizon Hobby Sportsman S+ 1,4m

Odpovědět na inzerát RC letadlo Horizon Hobby Sportsman S+ 1,4m

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.