Prodám Simplex + Fiakr + power box

Editovat/smazat/topovat »

Prodám Simplex + Fiakr + power box

Cena:3 200 Kč
Datum vložení:28.04.2021 23:02
Okres:Pardubice
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tomáš Roček
Telefon:733661373

Odpovědět na inzerát »

Prodám bouraný hornoplošník Simplex 145 cm + akrobatický středoplošník Fiakr 125 cm. Simplex je po havárii, pro nácvik by šel ještě slepit do letuschopného stavu. Přidám středoplošník Fiakr, před lety slepený dle plánu, ve velice slušném stavu. Po přemontování serv a motoru z bouraného Simplexu lze do tohoto éra naházet a může do vzduchu. Motor ASP 5,23ccm, sotva zalétaný. Dále přidám powerbox s vestavěným čerpadlem paliva, napájením z autozásuvky, starterem a žhavením + asi 5 litrů paliva a nějaké droboští.

Galerie k inzerátu - Prodám Simplex + Fiakr + power box

Odpovědět na inzerát Prodám Simplex + Fiakr + power box

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK