Predám EDF model nazývaný Black Sabath

Editovat/smazat/topovat »

Predám EDF model nazývaný Black Sabath

Cena:2 200 Kč
Datum vložení:11.04.2023 11:29
Okres:Benešov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Miroslav Oravec
Telefon:+421903807917

Odpovědět na inzerát »

Predám EDF model nazývaný Black Sabath. Jedná sa o vlastnú konštrukciu EDF stíhačky. Pozri foto. Je to postavený a lietaný model. Model je z EPP hmoty, rozpätie 760 mm, dĺžka 830 mm, hmotnosť 815 g bez batérie. Model je poháňaný EDF, napájanie je 3S 2200 mAh alebo podobné. Model je vybavený pozičným CEVARO osvetlením, letovým stabilizátorom Orange RX3S so softvérom Ed_11 a prijímačom FrSky D8 Telemetry. Model je vo veľmi dobrom stave, lietaný, pomerne rýchly, ale vie lietať aj pomaly. Model nemá podvozok, buď sa odhadzuje z ruky alebo pomocou gumy, prípadne katapultu. V prípade dohody viem stabilizátor a prijímač odobrať. Cena modelu a výbavy je 90€ (bez stabilizátora a prijímača), dohoda možná! Najradšej osobný odber, ale v prípade seriózneho záujmu viem doviesť alebo poslať kuriérom. Cena: 90 € bez dopravy alebo poštovného. Kontakt: +421 903 807 917, rcmodely@cevaro.sk

Galerie k inzerátu - Predám EDF model nazývaný Black Sabath

Odpovědět na inzerát Predám EDF model nazývaný Black Sabath

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.