MKM

Editovat/smazat/topovat »

MKM

Cena:0 Kč
Datum vložení:12.12.2020 11:25
Okres:Mělník
Kontaktní údaje: 
Jméno:MKM
Telefon:607553056

Odpovědět na inzerát »

Modelklub Mělník přijme nové členy. Modelářský klub s dlouholetou tradicí a spoustou akcemi během roku rád přivítá nové členy. Naše plocha se nachází kousek od vesnice Jelenice. Naše travnatá plocha je pravidelně udržovaná po celou sezónu. Během roku pořádáme nejen různé závody, ale i akce pro děti a další akce. Také vedeme modelářský kroužek. Nábor nových členů do našeho klubu je stále aktivní. Jestli máte chvilku, podívejte se na naše fotoalbum, kde uvidíte fotky z různých akcí. Kdo má zájem, tak nás kontaktujte na emailu nebo telefonu.

Galerie k inzerátu - MKM

Odpovědět na inzerát MKM

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK