Letadla na Aircombat

Editovat/smazat/topovat »

Letadla na Aircombat

Cena:2 990 Kč
Datum vložení:23.05.2023 12:08
Okres:Trutnov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Robert Šmíd
Telefon:777101543

Odpovědět na inzerát »

Prodám několik modelů na soutěžní létání Aircombat. Jedná se o model jeden nový model Bearcat, jeden použitý model Bearcat, Několik modelů ME109 a jeden model Spitfire. Modely jsou různých konstrukcí s menšími poškozeními, ale jsou kompletní. Modely obsahují 2-3 serva, jeden motor Modela CCM 2,5.Pokud bude zájem, mohu k modelům prodat i další věci po dohodě na ceně. Např. el.startér, kufr se spostou bižuterie, žhavení, vrtule, dva starší motory 2,5ccm (zatuhlé od ricinu), helmy, atd. Přestěhoval jsem se a na modely nemám bohužel čas... Cena k jednání od ... viz níže. Osobní odběr, nejlépe všeho

Galerie k inzerátu - Letadla na Aircombat

Odpovědět na inzerát Letadla na Aircombat

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.