Fokker Dr.1

Editovat/smazat/topovat »

Fokker Dr.1

Cena:2 700 Kč
Datum vložení:22.01.2022 14:10
Okres:Náchod
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Husták
Telefon:607253434

Odpovědět na inzerát »

Prodám polomaketu trojplošníku Fokker Dr.1, koupenou u Pecky. Konstrukční, balsa, překližka, folie. Rozpětí 770 mm, délka 630 mm, letovka s aku 3S 1,6 Ah (doporučené 1,3 až 1,8 Ah) 720 g. Plně vybavený model, jen bez aku a Rx. Aku vkládám zepředu, válce motoru na silných magnetech. Návody mám v PDF. Krásná stavebnice, laserem řezané díly, spíš takové puzzle. Bylo mi líto to schovat pod neprůhledný potah. Při správné poloze těžiště pohodové letové vlastnosti a velmi zajímavý vzhled. Model je zcela bez problémů. Pár startů a pak už jen léta utírám prach. Už mne ty modýlky tak neberou, tož nabízím. Nejde rozdělat a tedy ani poslat.

Galerie k inzerátu - Fokker Dr.1

Odpovědět na inzerát Fokker Dr.1

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK