Digitální nabíječ SJ Platinum EX

Editovat/smazat/topovat »

Digitální nabíječ SJ Platinum EX

Cena:1 000 Kč
Datum vložení:24.08.2022 15:23
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Zdeněk Paleček
Telefon:608063022

Odpovědět na inzerát »

Minimálně používaný digitální nabíječ SJ Platinum EX. Digitální nabíječ SJ-PLATINUM EX se svým výkonem, funkcemi a spolehlivostí řadí mezi nabíječe nejvyšší kategorie i když je zachována jeho poměrně příznivá cena. Dvořádkový podsvícený displej, možnost nastavení některých klíčových parametrů, jako je např. "Delta Peak", limitní teploty baterie, ve spojení s příjemným a jednoduchým způsobem ovládání jsou vlastnosti, které nelze zpravidla nalézt u nabíječů této cenové kategorie. Pokud hodláte koupit nabíječ, který vás nebude v budoucnu limitovat výkonem, nebo funkcemi, je PLATINUM EX ten pravý výrobek pro Vás. PLATINUM EX umožňuje: Sledování nastavených hodnot a průběhu činností na displeji. Chladící ventilátor s funkcí řízenou mikroprocesorem pro vyšší účinnost nabíjení a delší životnost nabíječe. Teplotní čidlo zajišťuje bezpečné a spolehlivé nabíjení. Automatická ochrana proti přetížení při nabíjení i vybíjení Ochrana proti přepólování na vstupu i výstupu. Paměť pro 10 typů bateriových packů s možností rychlé volby. Analýza skutečného stavu baterie se zobrazením zbývající kapacity v % na displeji. Kontrola 0 nabíjecího napětí pro správnou funkci "Delta Peak" pro NiCd a NiMh. Metoda "konstatního proudu / konstatního napětí" pro Li-Ion a Li-poly baterie. Indikace nízkého (9,5 V) a vysokého (15,5 V) nabíjecího napětí na displeji se současným zvukovým signálem. Mikroprocesorem kontrolovaná min.úroveň napětí na článku při nabíjení (0,9 V). Indikace baterií ve špatném stavu znemožňující nabití. Dvou řádkový, 32 znakový podsvícený LCD displej s maximálně jasným a čitelným zobrazením informací. Pevné a odolné pouzdro nabíječe z taženého hliníkového profilu. TECHNICKÉ PARAMETRY: Vstupní napětí 10,5 - 15 V (12 V Pb baterie). Nabíjecí napětí: 1-26 článků NiCd. 1-26 článků NiMh. 1-10 článků Li-Ion. 1-10 článků Li-Poly. Nastavitelný nabíjecí proud 0,1-5 A. Nastavitelný udržovací nabíjecí proud 0-250 mA, Vybíjecí proud 0,1-5 A. Citlivost "Delta-Peak" 5-15 mV / článek NiCd, 3-10 mV / článek NiMh. Ukončení nabíjení "Zero Delta V" peak detekce pro NiCd a NiMh. Konstatní proud / konstatní napětí pro Li-Ion a Li-Poly. Teplotní omezení 1-50 st.Celsia. Kapacitní omezení pro nabíjení 50-6000 aAh. Počet konfigurací pamětí 10. Cyklování Nabíjení-Vybíjení , Vybíjení-Nabíjení. Druh displeje - LCD.

Galerie k inzerátu - Digitální nabíječ SJ Platinum EX

Odpovědět na inzerát Digitální nabíječ SJ Platinum EX

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.