Commander mPd, nehavarovaný, vylepšený

Editovat/smazat/topovat »

Commander mPd, nehavarovaný, vylepšený

Cena:5 000 Kč
Datum vložení:30.05.2023 15:30
Kontaktní údaje: 
Jméno:Vladimír Vybíral
Telefon:724268834

Odpovědět na inzerát »

Prodám několikrát létaný nehavarovaný Commander mPd sportovní letadlo v top stavu. Úpravy: upgrade serv za spolehlivější, větší kola aby nedocházelo při přistání k zaboření nosu, větší "bačkory", odstranění nesmyslné zátěže z kužele vrtule, spolehlivě dováženo větší baterií. Prodám včetně 4ks použitelných baterií 3S 4200mAh. Jediná malá moucha je uvolněná jedna bačkora - modelář si za 10minut opraví bez vlivu na vzhled. Neopravuji protože nový majitel možná bačkory sundá úplně. Pokud je zájem, mohu ponechat za 500Kč navíc i nainstalovaný FRSky přijímač se stabilizací. Létá a vypadá krásně, ale nemám na to momentálně čas a ani vhodné letiště v okolí. Plzeň a okolí nebo Praha nebo okolí Karlových Varů mohu dovézt. Video s aktuálním stavem na vyžádání.

Galerie k inzerátu - Commander mPd, nehavarovaný, vylepšený

Odpovědět na inzerát Commander mPd, nehavarovaný, vylepšený

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.