Celouhlíkové vrtule Falco

Editovat/smazat/topovat »

Celouhlíkové vrtule Falco

Cena:350 Kč
Datum vložení:01.06.2023 07:46
Okres:Náchod
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Husták
Telefon:607253434

Odpovědět na inzerát »

Před časem jsem vyráběl celouhlíkové vrtule FALCO. Mají díky netradiční technologii velkou pevnost, tuhost a velmi dobrou účinnost a zatížitelnost. Materiál tvoří uhlík (tkanina a roving) a kvalitní epoxidová pryskyřice. Vrtule jsou mojí vlastní konstrukce, mají tenčí list a tím i lepší účinnost a výkonnost. Klasický kořen šířky 8 mm a otvor 3 mm. Musím se nyní vystěhovat, proto jsem uklízel a několik vrtulí FALCO našel. Létal jsem s nimi také s modely kategorie F5B, kde byl výkon motoru cca 1,5 kW… Nabízím tyto rozměry: 13x8,5“ 350,- Kč za pár Vrtule jsou samozřejmě nepoužívané. Poslední pár.

Galerie k inzerátu - Celouhlíkové vrtule Falco

Odpovědět na inzerát Celouhlíkové vrtule Falco

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.