B26-Marauder

Editovat/smazat/topovat »

B26-Marauder

Cena:5 000 Kč
Datum vložení:16.02.2020 14:59
Kontaktní údaje: 
Jméno:Libor Malina
Telefon:777553742

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC model letadla B26-Marauder od firmy Dynam, rozpětí 1500mm. Model je po opravě po lehké havárii, zalétnutý-plně funkční. Stačí namontovat přijímač a baterii (čtyřčlánek 3500 – 4000 mAh). Ovládané jsou motory, směrovka, výškovka, křidélka, klapky a podvozek. Přední kulomet a zadní kulomety jsou osazeny LED diodami. Křídlo je sundávací pro případ přepravy. Elektronika křídla je pro jednoduchou montáž propojena pomocí konektoru. Pouze osobní odběr.

Galerie k inzerátu - B26-Marauder

Odpovědět na inzerát B26-Marauder

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK