Avios BushMule (PNF) červená/modrá

Editovat/smazat/topovat »

Avios BushMule (PNF) červená/modrá

Cena:7 400 Kč
Datum vložení:29.11.2022 22:16
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin Kavalír
Telefon:606757255

Odpovědět na inzerát »

Prodám novou nenačatou stavebnici PNF Avios BushMule. Toto dvoumotorové multifunkční letadlo se vyznačuje velmi dobrými letovými vlastnostmi včetně kvalitou konstrukce ,kterou bych určitě přirovnal k f..MULTIPLEX létá opravdu dobře. Set obsahuje vše potřebné kromě baterie.Letové vlastnosti jistě najdete na youTube. Důvodem prodeje je stavebnice ,kterou mám na víc. Vlastnosti: • Dva motory s možností zpětného chodu ( vhodné jak na letišti tak i na vodě v případě plováků) • účinné klapky pro zpomalení • Vestavěná nákladová dvířka pro vypouštění padáků včetně dvířek po straně modelu k snadnému dalšímu přístupu k elektronice. • Led osvětlení • Široká kola podobná tundře do nerovného terénu . 3x Lyže Specifikace: Rozpětí křídel: 1500 mm Délka: 1095 mm Hmotnost: 2250 g Materiál: EPO Motory: 2 x 3536 850KV Bezkomutátorový motor Aerostar ESC: 2 x 30A Aerostar RVS w/zpátečka a XT60 Ovládání: 6 (křidélka) výškovka, směrovka, motory, klapky a nákladová dvířka) Podvozek tříkolový s řiditelným příďovým kolem + lyže Výměnný další kryt kabiny pro instalaci kamery Vrtule: 2x 10x8 3listá Serva: 8x 9g Doporučené baterie 3000mah 3 - 4S LiPol

Galerie k inzerátu - Avios BushMule (PNF) červená/modrá

Odpovědět na inzerát Avios BushMule (PNF) červená/modrá

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.