Arcus sport

Editovat/smazat/topovat »

Arcus sport

Cena:7 000 Kč
Datum vložení:28.07.2020 07:09
Kontaktní údaje: 
Jméno:Josef Knapil
Telefon:776324888

Odpovědět na inzerát »

Prodám model akrobatického větroně Arcus sport od firmy ROBBE. Model je vybavený systémem Eagle Tree pro FPV. Součástí nabídky je kamera GoPro1 a FPV brýle EV 100 5GHz. Přenos video signálu do brýlí má bezproblémový dosah na vzálenost cca 2 km. -rozpětí: 2600 mmm Ovládané: 2x křidélko, 2x vztlak klapka, výškovka směrovka, motor, + 2 serva na kameře. Doporučená akku 3200-3300 mAh. Eagle Tree pro FPV (Return To Home, Home arrow, Waypoints) -OSD PRO FPV System -eLOGGER V4 -Altimeter V4 -10 Hz GPS V4 -dokumentace+ manuály V případě zájmu pošlu videa z letu. Osobní předání Uherské Hradiště, Hodonín.

Galerie k inzerátu - Arcus sport

Odpovědět na inzerát Arcus sport

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK