svižný elektrolet-balzová stavba 1000mm

Editovat/smazat/topovat »

svižný elektrolet-balzová stavba 1000mm

Cena:800 Kč
Datum vložení:03.05.2014 16:48
Okres:Trutnov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Svižné elektro
Telefon:737938578

Odpovědět na inzerát »

Prodám použitý elektrolet -bez záruky vybaven motorem permax 480,regulátorem jeti jes 110 a vrtulí 5x5 na gumičkovém unašeči.-vše funkční. model neobsahuje serva (3ks-9g.)ani žádné další vybavení (aku,rx) Model je konstruovaný bez podvozku na házení z ruky a přistávání na břicho,nebyl by ale problém podvozek přidělat. Osobní předání a nebo dobírka +200Kč (Dvůr Králové n/L) Křídlo odnímatelné,rozpětí 1m. - balza+oracover trup - balza+překližka potah oracover - drobná kosmetika úměrná tomu že model není nový.

Galerie k inzerátu - svižný elektrolet-balzová stavba 1000mm

Odpovědět na inzerát svižný elektrolet-balzová stavba 1000mm

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK