Pilatus Porter V2 (Fredi)

Editovat/smazat/topovat »

Pilatus Porter V2 (Fredi)

Cena:4 700 Kč
Datum vložení:16.09.2018 16:46
Okres:Nymburk
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří Vítek
Telefon:723811215

Odpovědět na inzerát »

Prodám nový rc model Pilatus Porter V2 (ve verzi Fredi). Model dokončený v konstrukci lehkého dřeva (laserový řez), pokrytý vytištěnou fólií. Křídla 2dílná s hliníkovou trubkou pro snadnou přepravu. Kryt pro výměnu baterií je zcela vyjímatelný. Připraveno na plováky(vyztužené dno trupu). Frézovaná a malovaná sklolaminátová kapuce motoru. Zasklení kabiny kompletně instalováno. Možná verze elektro i spalovací motor. Robustní podvozek, obsahuje příslušenství jako kola, spojky atd. Vybaleno pouze pro foto.

Galerie k inzerátu - Pilatus Porter V2 (Fredi)

Odpovědět na inzerát Pilatus Porter V2 (Fredi)

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK