Pilatus B4 Glider

Editovat/smazat/topovat »

Pilatus B4 Glider

Cena:2 900 Kč
Datum vložení:02.10.2016 17:41
Okres:Nymburk
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří Vítek
Telefon:723811215

Odpovědět na inzerát »

Prodám nový rc model letadla Pilatus B4 Glider rozpětí 1600 mm, od firmy Yuki model. Motor 35 mm Brushless 1250kv, regulátor 35A BEC od Yuki model. Sestaveno z 95%, veškerá elektronika osazena. Odnímatelné dvoudílné hlavní křídlo s křidélky, Carbon Fiber - hlavní nosník křídla pro větší pevnost, vodorovná ocasní plocha (výškovka). Výměna vrtulových listů z důvodu deformace od výrobce, nahrazeny Aero=naut CAM carbon. Je určen pro svahové a akrobatické létání.

Galerie k inzerátu - Pilatus B4 Glider

Odpovědět na inzerát Pilatus B4 Glider

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK