Laser 200 Kostka

Editovat/smazat/topovat »

Laser 200 Kostka

Cena:1 111 Kč
Datum vložení:22.03.2016 20:46
Kontaktní údaje: 
Jméno:Marek Kovac
Telefon:+421914218233

Odpovědět na inzerát »

Predám model Laser 200 s rozpatím 1500mm z produkcie firmy Kostkamodelcentrum. Laminátový trup a konštrukčné krídla + VOP a SOP. Model je nedostavaný, je nalepená motorová prepážka, uhlíkom spevnená oblasť uchytenia podvozku, vlepená výškovka. V krídlach sú osadené servá HS-82MG. Kabínka uchytená len provizorne páskou - zámok kabíny a kolíček kabíny osadený. Páky krideliek osadene tiež. Pridám k tomu príslušenstvo čo mám. Cena nového modelu 200Eur, som ochotný sa rozumne dohodnúť. Dôvod predaja - nové projekty a potrebujem financie na iný model. Možno poslať poštou.

Galerie k inzerátu - Laser 200 Kostka

Odpovědět na inzerát Laser 200 Kostka

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK