Komplet EPP Mustang P51 ŠAD + Vysílačka

Editovat/smazat/topovat »

Komplet EPP Mustang P51 ŠAD + Vysílačka

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:09.03.2018 09:31
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr N.
Telefon:774585785

Odpovědět na inzerát »

Nabízím levně komplet P51 Mustang od Šad model se zatahovacím podvozkem. Včetně vysílačky Futaba FX14, 2xLi-FE akumulátory Pelikán3*2300mAh, 1xLi-pol, střídavý motor Emax BL2215/20, Přijímač Hitec 5 kanál, regulátor, sady vrtulí,5x servo + náhradní, A mnoho dalšího příslušenství. Model letěl všehovšudy 2x, letěl perfektně. Není havarovaný. Po dokoupení Li-fe aku jsem zvětšoval prostor a dodělával pevnější zatahovací podvozek od Pecky. Od té doby jen leží na skříni. V podstatě to chce dokončit- napojit servo podvozku na táhla a vyztužit prostor pro Life nebo jiný aku, připojit motor, vyvážit a může jít do vzduchu. Nemám na to čas. Pro více info mě kontaktujte.

Galerie k inzerátu - Komplet EPP Mustang P51 ŠAD + Vysílačka

Odpovědět na inzerát Komplet EPP Mustang P51 ŠAD + Vysílačka

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK