Avios BushMule

Editovat/smazat/topovat »

Avios BushMule

Cena:5 200 Kč
Datum vložení:24.03.2018 15:01
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin Kavalír
Telefon:606757255

Odpovědět na inzerát »

Prodám Avios BushMule od Durafly . Kvalita se hodně podobá výrobci od Multiplexu s rozdílem ,že je model komplet sestaven včetně serv a motorů a co je hlavní jde o terénní multifunkční dvoumotorové éro. Důvod prodeje : koupil jsem ho 2x takže jeden mám na víc. Letadlo je ještě v krabici tedy nerozbalené. Avios BushMule PNF červené zbarvení EPP Rozpětí: 1500 mm Délka : 1095 mm Hmotnost: 2250 g Motory: 2 x 3536 mm 850KV outrunner motor ESC: 2 x 30A serva Stačí vložit baterii lipol 4s dle doporučení cca 3000 A + přijímač. Vice najdete na internetu zadejte do YouTube : Avios BushMule Unboxing & Build (HD)

Galerie k inzerátu - Avios BushMule

Odpovědět na inzerát Avios BushMule

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK