Xray díly, Alu plato, topdeck a LRP,Gforce elektro

Editovat/smazat/topovat »

Xray díly, Alu plato, topdeck a LRP,Gforce elektro

Cena:500 Kč
Datum vložení:19.06.2020 13:08
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří Vyšín
Telefon:777 330 393

Odpovědět na inzerát »

Zdravím, mám na prodej pár Xray dílů a Lrp, Nosram a G-force elektroniky. TOP: Nosram ('Flow') - regulátor G-force 4.5T - motor G-force nastavovací box na regulátor 2x Alu chassis'19 - spodní plato Top Deck 1.6 '19 - horní plato Alu ARS C-huby - na aktivní nápravu Sweep ventilátor 40x40x10 - na motor apod. Graphite nastavitelný držák baterek Grap. Ramena, C-huby Cenu i popis najdete na fotce. Při odběru více kusů se můžeme dohodnout na lepší ceně. Možnost předání na závodech ve Svitavách, Čelákovicích, Blansku, Bosonohách apod.. Nebo v Jevanech (Praha východ) Pro více info pište/volejte.

Galerie k inzerátu - Xray díly, Alu plato, topdeck a LRP,Gforce elektro

Odpovědět na inzerát Xray díly, Alu plato, topdeck a LRP,Gforce elektro

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK