Walkera HM Hoten X, RTF

Editovat/smazat/topovat »

Walkera HM Hoten X, RTF

Cena:4 800 Kč
Datum vložení:28.09.2020 20:35
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Mlejnek
Telefon:777123927

Odpovědět na inzerát »

Prodám prakticky nelétanou a nebouranou quadrocopteru Walkera HM Hoten X v originálním balení RTF, tedy ihned připravená k letu plus náhradní vrtulky. Součástí prodeje je profesionální univerzální a plně nastavitelná vysílačka DEVO 7 použitelná pro Heli i letadla s možností volby modu 1-2. Jedná se ještě o velice precizně řemeslně zpracovanou a poměrně velkou quadcopteru, velikost ramen 36 cm, průměr vrtulek 19 cm, s výbornými letovými vlastnostmi a velkou stabilitou díky výkonným střídavým motorům. Možnost připojení kamery. Vhodná i pro začínající, ale hlavně pro ty, kteří chtějí tento dron ovládat sami a ne pouze hýbat páčkami a řízení přenechat elektronice.

Galerie k inzerátu - Walkera HM Hoten X, RTF

Odpovědět na inzerát Walkera HM Hoten X, RTF

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK