Walkera F210, závodní dron

Editovat/smazat/topovat »

Walkera F210, závodní dron

Cena:3 000 Kč
Datum vložení:08.09.2020 13:52
Kontaktní údaje: 
Jméno:Franta Podlesný
Telefon:739142396

Odpovědět na inzerát »

Prodám kompletní závodní dron Walkera F210 3D Edition . Nové,nikdy nepoužito, plně funkční, krabice ovladač, vrtule náhradní, zdroj, ( bez baterie, originální stejně není žádná hitparáda, proto doporučuji nákup značkové a původní jsem ekologicky zlikvidoval. Důvod byl ten , že při tak nízké ceně nechci pak odpovídat na dotazy, že to lítá krátkou dobu. V bateriích je opravdu obrovský rozdíl. ). Dron WALKERA F210 3D Edition RTF, Devo 7, 700TVL. Možno zaslat na dobírku. pište email, telefon neberu.

Galerie k inzerátu - Walkera F210, závodní dron

Odpovědět na inzerát Walkera F210, závodní dron

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK