vysílačka Graupner MZ-24 PRO + 4 přijímače

Editovat/smazat/topovat »

vysílačka Graupner MZ-24 PRO + 4 přijímače

Cena:12 500 Kč
Datum vložení:22.10.2021 19:15
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Robert Svoboda
Telefon:602307972

Odpovědět na inzerát »

Prodám 12-kanálovou kompletní RC soupravu se systémem přenosu 2,4 HGz HoTT. Vysílač je vybavený veškerým příslušenstvím (akumulátor LiPo 5000 mAh, nabíječka, micro SD karta, hliníkový kufr, středový popruh a kabely pro update softwaru). Anténu vysílače je doporučuji vyměnit vzhledem k poškozenému chytu, případně jinak fixovat. Bez této vady je vysílač jinak v bezvadném stavu. Součástí jsou: 2 šestikanálové přijímače GR-12L HOTT 2 osmikanálové přijímače GR-16 HOTT Uvedená cena je k jednání.

Galerie k inzerátu - vysílačka Graupner MZ-24 PRO + 4 přijímače

Odpovědět na inzerát vysílačka Graupner MZ-24 PRO + 4 přijímače

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK