vysílač - Spektrum MLP6DSM 2.4GHz mód 2

Editovat/smazat/topovat »

vysílač - Spektrum MLP6DSM 2.4GHz mód 2

Cena:1 200 Kč
Datum vložení:25.11.2021 08:43
Okres:Karviná
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Siuda
Telefon:737365368

Odpovědět na inzerát »

Prodám vysílač - Spektrum MLP6DSM - 2.4GHz mód 2. Plně funkční, nepoužívaný. (původní cena 2139 Kč, prodám jej za 1200 Kč, v případě rychlého jednaní mohu nabídnout lepší cenu) Charakteristika Nová verze šesti-kanálového vysílače Spektrum MLP6 v módu 2 (plyn na levé ruce) pro menší modely od Horizon Hobby. Vysílač má telemetrií, pomocí LED diody a zvukové signalizace zobrazuje napětí pohonného akumulátoru u kompatibilních modelů. Vysílač je osazen 3-polohovým přepínačem, kterým se ovládá 5. kanál (GEAR) a tlačítkem, kterým se ovládá 6. kanál (AUX1). Samozřejmostí je použití digitálních trimů. Integrované telemetrie Vysílač podporuje přijem telemetrických dat z kompatibilních modelů. Pomocí LED indikuje napájecí napětí pohonné baterie modelu ve třech úrovních (zelená, oranžová a červená). Pokud svítí červená, pak vysílač navíc vydává varovné tóny. Protože má vysílač snížený vysílací výkon (4 dBm EIRP - dosah cca 200 m), je možné vysílač používat pouze na menší RC modely.

Galerie k inzerátu - vysílač - Spektrum MLP6DSM 2.4GHz mód 2

Odpovědět na inzerát vysílač - Spektrum MLP6DSM 2.4GHz mód 2

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK