TRX4-Land Rover Defender +díly a příslušenství

Editovat/smazat/topovat »

TRX4-Land Rover Defender +díly a příslušenství

Cena:20 000 Kč
Datum vložení:19.06.2024 11:01
Okres:Trutnov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jakub Lazecký
Telefon:776715618

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC auto TRX-4 Land Rover Dedender,koupeno leden 2024 v RCProfi. verze s originálním navijákem s dálkovým ovládáním. Auto bylo venku pouze 2x, nemám na to čas.Na autě spousta úprav a doplňků za 5000kč (kovové nápravy,kovové beadlock kola,modul osvetlení,scale doplňky atd, k autu original Traxxass nabiječ a Lipo baterie 5800mAh, přidám veškeré originální díly které jsem měnil,origo kola a hromadu dílků,šroubků a různých věcí co můžete vidět na fotce,originální krabice a návody samozřejmostí. Osobní odběr v Doubravici u Dvora Králové případně mohu poslat po platbě za dopravu předem.

Galerie k inzerátu - TRX4-Land Rover Defender +díly a příslušenství

Odpovědět na inzerát TRX4-Land Rover Defender +díly a příslušenství

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.