Traxxas vysílač TQi 2 kan. BlueTooth Ready, TRA652

Editovat/smazat/topovat »

Traxxas vysílač TQi 2 kan. BlueTooth Ready, TRA652

Cena:1 800 Kč
Datum vložení:11.08.2022 12:16
Okres:Liberec
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Bobek
Telefon:+420777611528

Odpovědět na inzerát »

Dvoukanálová RC souprava Traxxas TQi 2.4 GHz s telemetrií s možností bezdrátového BlueTooth přenosu dat do zařízení s operačním systémem Apple iOS (iPod, iPhone) nebo s Androidem. Můžete přehledně nastavovat parametry vysílače a reálném čase vidět veškeré telemetrické údaje. Elegantní 2 kanálový vysílač s integrovanou anténou Paměť na 30 modelů 5-kanálový přijímač se 3 konektory telemetrie a rozšiřujícím telemetrickým vstupem Volitelný BlueTooth modul pro bezdrátový přenos dat do zařízení s aplikací Traxxas Link Jednoduché nastavení 2 tlačítky Funkce Failsafe Technologie Direct Sequence Spread Spectrum (DSSS) pro maximální dosah a spolehlivost K napájení pouze 4 ks AA baterie Telemetrie v reálném čase Nastavitelné ovládací panely Exponenciál řízení / plynu Dvojí výchylky řízení / brzd Servo reverz Nastavení koncových bodů Přehledná správa neomezeného počtu modelů s aplikací Traxxas Link, možnost sdílení dat a zpětného přehrání

Galerie k inzerátu - Traxxas vysílač TQi 2 kan. BlueTooth Ready, TRA652

Odpovědět na inzerát Traxxas vysílač TQi 2 kan. BlueTooth Ready, TRA652

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.