Traxxas Slash 4x4 Fox edition

Editovat/smazat/topovat »

Traxxas Slash 4x4 Fox edition

Cena:7 500 Kč
Datum vložení:24.07.2022 21:03
Kontaktní údaje: 
Jméno:Václav Kádner
Telefon:725855519

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC model auta Slash 4x4 SCT RTR na dálkové ovládání. Popis auta: Výkonný střídavý motor Velineon 550, pohon na všechny čtyři kola, voděodolná elektronika, stabilizace Traxxas TSM, regulátor s ventilátorem s autodetekcí. Na autě je provedeno mnoho úprav: Hliníkové těhlice na předních i zadních kolech. Zelená zesílená ramena závěsu zadní i přední. Kovové zadní tlumiče. Ochranný kryt Dusty Motors. K autu je samozřejmě dálkový ovladač se spoustou nastavení. Dále je v autě lithiový akumulátor Black Magic 6000 mAh a 7,4V. K autu je dále spousta náhradních dílů, původní díly které byly nahrazeny kvalitnějšími. Dále kapaliny do tlumičů v lahvičkách, vazelína do diferenciálů, podložky na nastavování výšky tlumičů a spousta samolepek. (Vše je vidět na jedné z fotek) Dále je tu nabíječka Ray Tronic C15+ schopná nabíjet i spoustu jiných typů akumulátorů.

Galerie k inzerátu - Traxxas Slash 4x4 Fox edition

Odpovědět na inzerát Traxxas Slash 4x4 Fox edition

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.