Traxxas Maxx

Editovat/smazat/topovat »

Traxxas Maxx

Cena:11 000 Kč
Datum vložení:04.03.2023 08:42
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tomáš Varga
Telefon:724701587

Odpovědět na inzerát »

Nezničitelný a absolutně bezporuchový model. Úpravy: -Čepy zavěšení 8940X -Olej v tlumičích vyměněný za hustší (700cps) -Rozšíření Widemaxx (na novějších sériích standard) -Úprava větráků proti rozbití při nárazech -Dírky v discích zalepené proti špíně -Osvětlení Jedná se o starší verzi s kratším šasi. Karoserie je na jednom nejvíc exponovaném místě poškozená od asfaltu (viz foto), ale popraskaná nebo zlomená není nikde. Zevnitř ještě podlepená páskou pro zvýšení odolnosti. Celkově velmi slušný stav, za celou dobu vyježděno tak max. 10 baterek. Komplet krabice, faktura (původní cena 16 000 kč), příslušenství, sada imbus šroubováků Absima. Prodávám, protože mě víc baví ježdění expedic. Můžu přidat dva 5400mAh lipo akumulátory za +1000. Předání Praha Černý Most, možnost projetí a vyzkoušení je samozřejmostí.

Galerie k inzerátu - Traxxas Maxx

Odpovědět na inzerát Traxxas Maxx

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.