Traxxas E Revo

Editovat/smazat/topovat »

Traxxas E Revo

Cena:3 500 Kč
Datum vložení:15.04.2023 20:14
Okres:Vsetín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ester Škývarová
Telefon:739331854

Odpovědět na inzerát »

Kompletně sestaven a připraven k jízdě Náhon 4WD Výkonný motor Titan® 500 12T Regulátor voděodolný* XL-2.5 LVD Díky regulátoru XL-2.5 v tréninkovém režimu lze jezdit na 50% plynu Obsahuje 6 článkovou baterii Traxxas NiMH a nabíječ na 12 V s automatikou a konektorem do autozásuvky Nové konektory Traxxas ID Mikro servo řízení High Torque, možnost instalace sekundárního serva Komplet kuličková ložiska Diferenciály naplněny silikonovým olejem Třecí spojka Spec Torque-Control 2 kanálová RC souprava TQ 2.4 GHz Olejové stavitelné tlumiče GTR, lepené pneumatiky Hotová nabarvená karosérie

Galerie k inzerátu - Traxxas E Revo

Odpovědět na inzerát Traxxas E Revo

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.