Traxxa E-Revo 1/8 se vším

Editovat/smazat/topovat »

Traxxa E-Revo 1/8 se vším

Cena:12 500 Kč
Datum vložení:16.09.2020 07:30
Okres:Ostrava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Adam Baier
Telefon:735768038

Odpovědět na inzerát »

Prodám Taxxas e-revo 1/8 s bohatým příslušenstvím, bateriemi, nabíječkou, hned k ježdění. Elektronika Castle Mamba Monster, spousta tuningových dílů a náhradních dílů (Náhraní ramena, osy, kardany, pružiny různé tuhosti, stavítka, prachovky, pasrotky, atd. atd.) Přidavné aktivní chlazení na motoru Namotované servo Savox SC-1256TG + druhé náhradní k tomu. Rádio Spektrum DX3C - pro větší dosah. Dvě kastle (viz foto) Druhé větší kola k tomu (viz toto) V ceně taky: Modelářský zdroj Power x-20 Nabíječka Turnigy accureii-8150 2x Baterie Nano-tech 5.5 2x Baterie Nano-tech 7.8 (cca 6 cyklů) Jezdím pracovně po republice, můžu někam přivést. Více info po telefonu nebo zprávy.

Galerie k inzerátu - Traxxa E-Revo 1/8 se vším

Odpovědět na inzerát Traxxa E-Revo 1/8 se vším

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK