Terénní expediční speciál Firewipe 1:12

Editovat/smazat/topovat »

Terénní expediční speciál Firewipe 1:12

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:05.02.2020 18:11
Kontaktní údaje: 
Jméno:Luděk Viktora
Telefon:725525138

Odpovědět na inzerát »

Jeden z mála modelů aut designovaných podle vzoru Rallye Paříž-Dakar s celoodpruženým podvozkem a stálým náhonem všech kol. Ve své třídě je se svými 41 cm nadstandardně veliké. Široké masivní pneumatiky extrémně vybočující z blatníků mají zásadní vliv na průchodnost terénu. Široký rozvor kol navíc umožňují projet zatáčku ve vyšších rychlostech, než je obvyklé. Kovové prvky náprav a obou diferenciálů jsou výbornou volbou výrobce pro dosažení dlouhé životnosti. Proporcionální ovládání 2,4GhZ s dosahem minimálně 60m je víc, než dostačující. Lexanová karosérie je vyvinuta s ohledem na riziko nárazu, a měla by vydržet nejeden karambol.

Galerie k inzerátu - Terénní expediční speciál Firewipe 1:12

Odpovědět na inzerát Terénní expediční speciál Firewipe 1:12

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK