TAMIYA TT-01E - podvozek + tuningové díly

Editovat/smazat/topovat »

TAMIYA TT-01E - podvozek + tuningové díly

Cena:3 000 Kč
Datum vložení:17.03.2020 18:43
Kontaktní údaje: 
Jméno:Lukáš Bahula
Telefon:777844380

Odpovědět na inzerát »

Prodám sestavený podvozek Tamiya TT-01E BEZ ELEKTRONIKY s čirou karoserií + polepy. Model je osazen kuličkovými ložisky, nastavitelné odklony kol, olejové tlumiče, hliníkový kardan, nastavitelné páky řízení, náhradní kola. K modelu dodám náhradní kompozitový domek planetového diferenciálu a kompozitové hrušky pro hnací středový kardan. Podvozek byl velmi málo jezděný. Krabice + veškerá dokumentace. Tuningové díly v hodnotě 2000 kč.

Galerie k inzerátu - TAMIYA TT-01E - podvozek + tuningové díly

Odpovědět na inzerát TAMIYA TT-01E - podvozek + tuningové díly

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK