T-Rex 450 se spoustou náhraních dílů

Editovat/smazat/topovat »

T-Rex 450 se spoustou náhraních dílů

Cena:7 999 Kč
Datum vložení:04.03.2021 12:16
Kontaktní údaje: 
Jméno:Marek Přikryl
Telefon:606666128

Odpovědět na inzerát »

T-Rex 450 s přepravním "boxem" a se spoustou náhradních dílů na dost případných pádů (foto), 3 baterky ve velmi slušném stavu, nabíječka Graupner ULTRAMAT 8. Na vrtulníku je stabilizační jednotka KDS FlyMentor, která zjednoduší začátky lítání. Bezproblémová dostupnost dalších náhradních dílů, kdyby bylo potřeba. Vrtulník je zalítaný s vyobrazeným TX16S a přijímačem a OrangeRX R820X. Má příjemný letový projev. Vysílač ani přijímač není součástí prodeje, resp. přijímač jsem ochoten za příplatek přidat. Pomůžu s nastavením, případně zalétáním. Další podrobnosti na dotaz. Optimální je osobní převzetí v Brně. Jinak + případné poštovné/dopravné.

Galerie k inzerátu - T-Rex 450 se spoustou náhraních dílů

Odpovědět na inzerát T-Rex 450 se spoustou náhraních dílů

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK