Startér žhavících motorů do 15ccm - NOVÝ !!

Editovat/smazat/topovat »

Startér žhavících motorů do 15ccm - NOVÝ !!

Cena:500 Kč
Datum vložení:24.04.2020 16:08
Okres:Liberec
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Dolejš
Telefon:602136129

Odpovědět na inzerát »

Univerzální startér(vhodný hlavně pro modely letadel) sestává z elektromotoru s velkým točivým momentem, který je opatřen spínačem a adaptérem s pryžovou vložkou. Startovat můžete přitlačením adaptéru s vložkou na vrtulový kužel (průměru aspoň 38 mm). Pro startování motorů pomocí klínového řemenu v autech nebo lodích bývají adaptéry vybaveny vybráním nebo je možno na adaptér nasunout plastovou startovací vložku („talíř“). Pro startování motorů s malým kuželem nebo duralovou kuželovou maticí je třeba vložku obrátit.

Galerie k inzerátu - Startér žhavících motorů do 15ccm - NOVÝ !!

Odpovědět na inzerát Startér žhavících motorů do 15ccm - NOVÝ !!

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK