Spínač pro vysílač Futaba Robb F14

Editovat/smazat/topovat »

Spínač pro vysílač Futaba Robb F14

Cena:250 Kč
Datum vložení:11.01.2022 17:30
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Stuchlík
Telefon:603489259

Odpovědět na inzerát »

Prodám zcela nový - nepoužitý přídavný modul pro rozšíření vysílače Futaba Robbe F14 o spínač přídavných funkcí (např siréna, osvětlení atd). Spínač má základní polohu uprostřed a funkci tlačítka - tj. po uvolnění z polohy nahoře nebo dole se vrací zpět do středové polohy. Překlad původního popisu německého výrobce: "Rozšíření spínacího kanálu vysílače pro Robbe Futaba F-14 se střední polohou - klíč / vypnuto / klíč. To znamená, že nerozšířený vysílač F14 lze rozšířit o spínací kanál (přepínací kanál Robbe / Futaba se rovná dvěma funkcím, takže Graupner by mluvil o dvou kanálech) Vhodné pro přepínání speciálních funkcí atd. Přepínač má střední polohu, polohu klíče nahoru a polohu klíče dolů. Připevňuje se pomocí závitu s převlečnou maticí (vše je součástí dodávky)."

Galerie k inzerátu - Spínač pro vysílač Futaba Robb F14

Odpovědět na inzerát Spínač pro vysílač Futaba Robb F14

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK