Rychlý člun od Proboat

Editovat/smazat/topovat »

Rychlý člun od Proboat

Cena:0 Kč
Datum vložení:15.07.2021 07:42
Kontaktní údaje: 
Jméno:Pavel Sk.
Telefon:739555097

Odpovědět na inzerát »

Prodám rychlostní člun Recoil 26 od Proboat. Trup je dlouhý 660mm, původní motor outrunner + střídavý regulátor 60A + servo kormidla a kompozitní lodní šroub. 2-kanálová RC souprava Traxxas 2,4GHz, . Trup s funkcí self-righting - po převrácení se po přidání plynu vrací do jízdní polohy. Kabinu jsem vyztužil skelnou tkaninou pro lepší těsnost. Člun je jezděný na 3S, s pár oděrkami, ale plně funkční. Cena: 4.700,-Kč + poštovné (s RC soupravou) 3.500,-Kč + poštovné (bez RC soupravy)

Galerie k inzerátu - Rychlý člun od Proboat

Odpovědět na inzerát Rychlý člun od Proboat

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK