Reely firestar 1/10 2wd

Editovat/smazat/topovat »

Reely firestar 1/10 2wd

Cena:3 900 Kč
Datum vložení:03.09.2020 21:21
Okres:Bruntál
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jonáš Bednarský
Telefon:608243705

Odpovědět na inzerát »

Zdravím! Prodám RC spalováka Reely Firestar 1/10. Je v dobrém stavu a jezdí krásně, motorově je naprosto v pořádku. Při zájmu můžu poslat i video jízdy. Bohužel při poslední jízdě se potkal se sloupkem a ulomilo se spodní zadní rameno viz. foto. Jinak je vše v naprostém pořádku a přidám k němu několik náhradních dílů a všechno co je na fotkách. Dvě žhavicky a nabíječku k nim, tankovací nádobku a půl litru paliva. Jediné co je potřeba vyměnit je to zadní rameno vše ostatní pro opravu je v náhradních dílech. Důvod prodeje je že se mi změnili priority a není na to vůbec čas tak nechci aby se mi to tu jen tak válelo když by ho někdo mohl využít a užít si s ním dost srandy. Při rychlém jednání je možné se na ceně ještě domluvit.

Galerie k inzerátu - Reely firestar 1/10 2wd

Odpovědět na inzerát Reely firestar 1/10 2wd

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK