Redcat Scout Gen8

Editovat/smazat/topovat »

Redcat Scout Gen8

Cena:13 500 Kč
Datum vložení:24.04.2021 17:04
Okres:Semily
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Honců
Telefon:776024427

Odpovědět na inzerát »

Prodám rc model Redcat Scout. Model byl zakoupen 9.3.2020 tudíž ještě v záruce. S modelem se jelo jen párkrát na zahradě, nejsou na něm žádné známky opotřebení, škrábance atd, je jak nový. Byl víc na stole, kde jsem ho upravoval, než jezdil. Úpravy: Regulátor Hobbywing Quicrun WP 80A s programovací kartou. Silné 25kg servo zatáčení. Naviják, který byl ovládán z vysílačky. Kompletní LED osvětlení k tomuto modelu a střešní zahrádka. Prodávám s kompletním příslušenstvím, které k autu bylo včetně originální vysílačky, která nikdy nebyla použita, auto jezdilo na vysílačce FLYSKY FS-GT5. Baterie nejsou součástí inzerátu. Prodávám z důvodu nevyužití.

Galerie k inzerátu - Redcat Scout Gen8

Odpovědět na inzerát Redcat Scout Gen8

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK