RC vojenský bojový speciál, 6x6, RTR,LED

Editovat/smazat/topovat »

RC vojenský bojový speciál, 6x6, RTR,LED

Cena:14 000 Kč
Datum vložení:06.06.2021 11:11
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Ptáček
Telefon:724541510

Odpovědět na inzerát »

Nabízím k prodeji RC model vojenského speciálu. Tento unikátně propracovaný model věrně kopíruje skutečný vojenský stroj.Pohon 6x6, dvourychlostní převodovka,kovové převody,kardany,odpružení pomocí listových pružin s tlumiči,funkční naviják na hmotnost až 10kg,LED osvětlení, zvukový modul, kouřový modul, otočná střílna,střešní maják,do detailu propracovaný interiér,motorový prostor i točící se vrtule a řemeny pod předním krytem motoru.Boční otevírací schránky pro další vojenské vybavení,střešní antény,kovové schůdky do zadního prostoru a uvnitř 8 sedadel pro posádku. Naklápěcí zrcátka a další skvělé detaily potěší snad všechny RC nadšence. 16-ti kánálová vysílačka pak umožní všechny funkce ovládat. Specifikace: Model v měřítku 1:12 ESC 120A Stejnosměrný motor 540 Servo digitální 9kg Stálý pohon 6x6 s redukcí Pomalá rychlost 20km/h Rychlá 25km/h Rozměry 647x232x293mm Vysílač 16 kanálů Model v originálním balení, k modelu nutno dodat nabíjecí baterii 7,4V min 3000mAh a nabíječ pro baterii. Aktuální do smazání, jakekoli dotazy možno přes email nebo tel.

Galerie k inzerátu - RC vojenský bojový speciál, 6x6, RTR,LED

Odpovědět na inzerát RC vojenský bojový speciál, 6x6, RTR,LED

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK