RC hydraulický pásový nakladač Liebherr 636

Editovat/smazat/topovat »

RC hydraulický pásový nakladač Liebherr 636

Cena:35 000 Kč
Datum vložení:31.05.2020 11:04
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Pavel Jaňurek
Telefon:725712442

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC hydraulický pásový nakladač Liebherr 636, včetně ovladače (v češtině), včetně akumulátoru (8000 mAh). Nakladač je celokovový, písty poháněné hydraulikou. Pásy rovněž kovové. Přední lžíce kovová. Zadní drápák + náhradní přední radlice (buldozer) jsou plastové z 3D tisku. K modelu jsou přidány navíc. Navíc přidám také sadu samolepek Liebherr 636, takže si model můžete polepit dle vlastního uvážení. Model je ve velmi dobrém stavu, prakticky stav nového kusu. Jakékoliv dotazy zodpovím - stačí napsat.

Galerie k inzerátu - RC hydraulický pásový nakladač Liebherr 636

Odpovědět na inzerát RC hydraulický pásový nakladač Liebherr 636

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK