RC hydraulický model bagru Liebherr 954

Editovat/smazat/topovat »

RC hydraulický model bagru Liebherr 954

Cena:40 000 Kč
Datum vložení:31.05.2020 10:49
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Pavel Jaňurek
Telefon:725712442

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC hydraulický model bagru Liebherr 954, včetně 10 kanálového ovladače a baterie (5000 mAh). Bagr váží 15 kg, má hydraulické rozvody, čerpadlo, elektrický motor, vyměnitelné lžíce. Písty ovládané hydraulikou tak, jako v případě reálného bagru, provozní tlak oleje 20 barů. Bagr má pracovní osvětlení a oranžový maják s několika volitelnými funkcemi blikání. Kostra železná, stejně tak jsou železné pásy. Bagr je ve velmi dobrém stavu, kupován jako nový kus na konci roku 2019. Všechny jeho části a komponenty jsou plně funkční. Rozměry: délka 1150 mm * šířka 240 mm * výška 832 mm. K bagru přidám náhradní širokou lžíci (wide bucket) a veškeré náhradní díly, které k němu byly (různé šroubky, ventilky k hydraulice, hadičku na hydrauliku apod). Ideální je osobní předání, aby se kupující mohl přesvědčit o stavu bagru.

Galerie k inzerátu - RC hydraulický model bagru Liebherr 954

Odpovědět na inzerát RC hydraulický model bagru Liebherr 954

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK