RC digitální měřič úhlu rotorových listů

Editovat/smazat/topovat »

RC digitální měřič úhlu rotorových listů

Cena:400 Kč
Datum vložení:01.06.2021 22:00
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří Kolín
Telefon:602604789

Odpovědět na inzerát »

Jako nový, viz. foto Charakteristika Měření sklonu a úhlu otáčení: 3 režimy měření (list hlavního rotoru / list ocasního rotoru / deska cykliky) 9 paměťové profily pro přednastavený cílový úhel Countdown (3 sekund) k zastavení zobrazení nebo nastavení nuly / žádaného úhlu rotujícího zobrazení funkce kalibrace Automatické vypnutí Summer Summer alarm pro zaměřovací úhel kovové trubicí pro rychlou vizuální kontrolu flexibilní instalace pomocí vložených magnetů nebo přesuvné matice všechny části bezpečně zabaleny v praktickém příruční a trvanlivém pouzdře pro rychlé použití.

Galerie k inzerátu - RC digitální měřič úhlu rotorových listů

Odpovědět na inzerát RC digitální měřič úhlu rotorových listů

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK