RC buggy XKS, 4x4,RTR

Editovat/smazat/topovat »

RC buggy XKS, 4x4,RTR

Cena:2 700 Kč
Datum vložení:24.01.2021 14:12
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Ptáček
Telefon:724541510

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC model buggy XKS v RTR provedení.Skvělě zpracovaný a rychlý model dosahující rychlosti až 60km/h.Kovový podvozek,stavitelné olejové tlumiče,stejnosměrný motor 550 s náhonem na 4 kola, to vše ukryto pod lexanovou karoserií v červeno-bílé kombinaci barev. Baterie s kapacitou 7.4v 1500mAh vystačí na cca 9min velmi svižné jízdy a přiložené ovládání umožní stroj řídit až do vzdálenosti 100m. V originálním balení,aktuální do smazání. Po dohodě možno odeslat.

Galerie k inzerátu - RC buggy XKS, 4x4,RTR

Odpovědět na inzerát RC buggy XKS, 4x4,RTR

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK