RC Buggy 1:8 DB8SL

Editovat/smazat/topovat »

RC Buggy 1:8 DB8SL

Cena:12 000 Kč
Datum vložení:28.12.2021 08:51
Okres:Blansko
Kontaktní údaje: 
Jméno:Roman Pivečka
Telefon:737223334

Odpovědět na inzerát »

Prodávám velké, silné, rychlé střídavé RC Buggy 1:8 DB8SL. Můj projekt na RC je uděláno spoustu úprav. Celkem je tam 9 duralových dílu (nové plastové jsou samozřejmě k tomu). RC má 3 diferenciály, které jsou výměněné za lepší, na místo původních nepřenášejí sílu přes dvě ozubená kola, ale přes čtyři. Naplněno velmi kvalitní hustou vazelínou. Jeden tento diferenciál komplet je taky navíc, jeden tento diferenciál stojí 749kč. Za zmínku určitě stojí také kompletní sada šroubků. Dále náhradní ramena, poloosy přední, zadní, domečky, ložiska, vnitřní části diferenciálu, a mnoho dalšího. Vystužená karoserie v zadní části, také RC souprava je jiná než originál v balení na místo KT2S je k RC KT3S+neo je 3 kanálová o proti původní 2 kanálové. Ještě přidávám programovací kartu k regulátoru. Krabice, samolepky, CZ návod. Toto vše je nové nikdy nejeto! Vhodné jako dárek plně funkční. Plus přidávám 2 kvalitní zánovní baterie LI-PO 3S 6400mah. Každá má cca 5ciklů. Cena kompletu a to nepočítám čas a práci je cca 25000kč. Preferují osobní převzetí.

Galerie k inzerátu - RC Buggy 1:8 DB8SL

Odpovědět na inzerát RC Buggy 1:8 DB8SL

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK