RC benzínový model SUBARU Impreza (KYOSHO)

Editovat/smazat/topovat »

RC benzínový model SUBARU Impreza (KYOSHO)

Cena:5 900 Kč
Datum vložení:02.07.2020 09:20
Kontaktní údaje: 
Jméno:jiří stolín
Telefon:60723200

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC benzínový model SUBARU Impreza (KYOSHO) vč. vysílačky Spektrum, startovacího boxu, tankoací lahve, 2 kjs zhaviček, klíč na svíčky. Automboil je jako nový, 2 x ježděný. Bohužel v současné době je v nepojízdním stavu. Nutné opravit ruční startování nebo je možné auto startovat pomocí startovacího bohu a ruční startování nepotřebujete. Nutné vyčistit motor. Auto delší dobu nejezdilo. Vhodné pro zkušeného modeřále. Auto osazeno servama, u vysílačky náhradní serva. Auto jezdí až 80 km / h. Původní cena setu ( auto Kč 12.000,-, startovací box 3.590,--, vysílačka spektrum Kč 9.690 ). Nyní prodám za Kč 5.900,-- + poštovné.

Galerie k inzerátu - RC benzínový model SUBARU Impreza (KYOSHO)

Odpovědět na inzerát RC benzínový model SUBARU Impreza (KYOSHO)

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK